Мы в соц. сетях:

 

Подписаться на новости

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Перезвонить Вам?

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

озеленення саду, ландшафтний дизайн київ

Ландшафтний дизайн - за своїм визначенням, об'єднує в собі два напрямки: живопис і природу, в цілому. Прикладом служить Англія XVIII ст., саме тоді стали з'являтися парки в дикому стилі, які нібито зійшли з картин відомих художників Клода Пуссена, Рейнольдса або Гейнсборо. У той час часто пейзажні полотна ставали «планами» для майбутніх ландшафтів.

Ландшафт - слово, запозичене з німецької мови, і означає назву будь-якого природно-територіального комплексу, це зовнішній вигляд будь-якої території.

Основні елементи ландшафтного дизайну і озеленення живі і змінюються з плином часу. Орудуючи натуральними і штучними об'єктами, на ландшафтному дизайнері лежить тягар не зіпсувати первозданний пейзаж, а лише поліпшити, дати йому заграти всіма гранями своєї краси. Щоб стара заросла ділянка мала змогу порадувати своїх господарів жвавістю протягом всього року, незалежно від того рання весна на дворі або ж люті морози січня, сад зобов'язаний блищати круглий рік, причому, різними кольорами листя або пелюсток, саме для цього варто довірити ландшафтний дизайн та озеленення саду фахівцям.

Арт-студія Хедера (Art-Studio Hedera) пропонує увесь спектр послуг по ландшафтному дизайну та озелененню саду - Київ:


Чому необхідно довірити озеленення та ландшафтний дизайн Вашого саду саме нам:

 • ми дійсно ПОЛЮБЛЯЄМО свою роботу і тому створюємо озеленення якісно і відповідально.
 • Кожному створеному ландшафтному дизайну та озелененню саду притаманна унікальність та неповторність. Немає межі нашої фантазії, можливо все!;
 • Ми знаемо, що саме Ви хочете та як зробити, щоб Вам сподобалося!
 • Всі наши види робіт закріплені договорами, де прописані дні приїздів, час виконання і перелік робіт, так що Ви отримуєте вагомі гарантії на ландшафтний дизайн, озеленення або догляд.
 • Діють постійні знижки на будь-які види робіт: будь то ландшафтний дизайн або озеленення саду, рулонний газон або обслуговування саду!
 • Наши фахівці підберуть для Вас найкращий варіант ландшафтного дизайну, озеленення саду або складуть зручний Вам графік щомісячного догляду за садом.  

  

Замовте ландшафтний дизайн та озеленення саду в Києві, Ірпіні, Вишгороді, Макарові та іншій частині Київської області!

Телефонуйте +38 097 942 42 38.

Нам можна довірити ландшафтний дизайн свого саду!

 

озеленення саду, ландшафтний дизайн київ

Ландшафтний дизайн та його витоки

Ландшафтний дизайн охопив довгий шлях розквіту від лісових галявин, де проводилися релігійні обряди шанування богів, до незабутніх шедеврів - прекрасних ансамблів ландшафтного дизайну Франції та Іспанії, де панує гармонія і краса. У давні часи родоначальником саду і як прототип ідеалу був Райський сад - сад, де ростуть чудові квіти з яскравими бутонами, дерева зі смачними плодами і літають над ними дивовижні птахи та метелики, це був острівець спокою і гармонії. Дізнатися історію ландшафтного дизайну і зрозуміти, який шлях розвитку пройшов ландшафтний дизайн можливо в новинах.

Мати власний райський сад мріє будь-який, свій оазис, де можливо відпочити та розслабитися після робочого дня, або насолоджуватися цвітінням улюблених рослин, або ж пограти з друзями у футбол на шовковому газончике, зірвати яскраво-червоні соковиті яблука з дерева, що росте поруч.

 При правильному проекті ландшафтного дизайну і озелененні саду врахувати всі ці побажання не складе труднощів.

Замовте виїзд дизайнера по телефону +380 97 942 42 38

 Озеленення саду та благоустрій ділянки - ландшафтний дизайн, складається з ряду таких послуг:

озеленення саду, ландшафтний дизайн київПередпроектні роботи:

 • виїзд для аналізу існуючого озеленення та елементів благоустрою;
 • пошук вдалих видових точок і ракурсів для створення ландшафтного дизайну, з'ясування побажань замовника.

   Проектні роботи:

 • створення 2-х варіантів ландшафтного ескізу озеленення виходячи з отриманих даних, приклади робіт ландшафтного дизайну дивіться в Портфоліо ландшафтного дизайну;
 • після вибору одного з варіантів ескізів, безпосередньо, - проект ландшафтного дизайну ділянки. Він складається з: генплану, дендроплану, посадкового та розбивочного креслень. Як виглядає план ландшафтного дизайну саду і як можна прогулятися по 3-д ділянці, Ви можете побачити в розділі проект ландшафтного дизайну ділянки. Чому варто довірити ландшафтний дизайн та озеленення саду фахівцям, а також головні помилки при створенні ландшафтного дизайну читайте нижче.

   Втілення в натуру проекту ландшафтного дизайну - озеленення саду:

    Комплексний догляд за садом:

 

Замовте озеленення саду і ландшафтний дизайн - Київ, Ірпінь, Вишгород прямо зараз і отримаєте знижку на втілення проекту! Зателефонуйте нам +380 97 942 42 38, ми завжди Вам раді!

 

Озеленення саду і ландшафтний дизайн під ключ

    Озеленення саду або ландшафтний дизайн, що ховається під цими двома простими словами? Отримавши свою присадибну ділянку з будинком, або вирішивши оформити територію поруч з своїм офісом або квартирою, Ви хочете бачити затишок не тільки всередині будинку, але і зовні нього, створити свій неповторний ландшафтний дизайн саду. Щоб пейзаж саду був візуальним продовженням внутрішнього дизайну приміщення і насолоджував погляд, варто відповідально підійти до питання ландшафтного дизайну: благоустрою території та озелененню саду

озеленення саду, ландшафтний дизайн київЗ чого починати?    

    Озеленення саду, а точніше, ландшафтний дизайн перш за все починається з вибору стилю оформлення ландшафту ділянки. Вибираємо між двома стилями планування в ландшафтному дизайні: лінійним регулярним стилем, з його прямими доріжками, чіткими кутами, геометричними формами і чіткістю малюнка, або пейзажним, в якому переважають плавні берегові лінії і миксбордери, змішані посадки рослин і хвилясті доріжки, або ж використовувати еклектику, просто перемішати одне з іншим. Хоча, це якщо говорити коротко, насправді існує більше десятка стилів ландшафтного дизайну: і мавританський, і модерн, і хай-тек, і англійський сад, докладніше в Ландшафтний дизайн.

Як не заплутати та вибрати свій стиль?

  Зазвичай, форма ділянки або ж стиль будинку підкаже в якому стилі буде створюватися ландшафтний дизайн та озеленення саду. Якщо у Вас будинок в римському стилі, класицизмі, зі строгими колонами, то, вибір ландшафту ділянки впаде на регулярний стиль планування, можливо, з елементами еклектики з невеликими вкрапленнями змішаних груп рослин. Або якщо Вам подобається японський стиль ландшафтного дизайну, і ось саме тут хочете собі майданчик для червоного клена з декількома великими замшевілими валунами, то справа рухається в сторону пейзажного прийому оформлення. Якщо говорити в двох словах, то стилі ландшафтного дизайну, і слідчо, озеленення саду, пояснити можна так, але є величезна кількість відхилень від основних правил. То тут, то там відходять від головних прямих доріг плавні покрокові доріжки, стежки, поруч з алеями проектують миксбордери або плямами групи з рослин, майже завжди використовується суміш стилів ландшафтного дизайну.

Що будемо робити далі?

  Б'юся об заклад, Ви вже знаєте, що ось в тому місці буде лазня, а там загін для собаки, а ось в тому кутку ще альтанка, а поруч  басейн ... Благоустрій ділянки включає саме ці аспекти - розмістити всі елементи зручно для Вас на території саду. А озеленення та ландшафтний дизайн саду враховує підбір рослин, не забуваючи улюблені для Вас квіточки або чагарники, які просто зобов'язані рости в саду і радувати своїм запахом та виглядом. 

 

Щоб замовити озеленення саду чи проект ландшафтного дизайну саду телефонуйте +38 097 942 42 38! При реалізації благоустрою з нами Ви отримаєте знижки на роботи! Проект ландшафтного дизайну від 2000 грн за 10 соток!

 

 Мінуси та плюси ландшафтного дизайну саду своїми руками

У чому полягає головна небезпека створення ландшафтного дизайну саду своїми руками? Минуси подібного свавілля з озелененням ділянки: 

 • незнання особливостей рослин і як наслідок - посадка їх в неналежному місці, 
 • бажання створити ландшафтний дизайн саду наскоком, за пару днів - придумали яким буде ландшафт ділянки, купили рослини, посадили і не переймаючись продумуванням всіх нюансів - періоди цвітіння, площа живлення,
 • бажання посадити побільше всього - всунути якнайбільше рослин, забуваючи, що їм потрібна площа для розвитку,
 • незнання головних правил благоустрою території - неправильна розстановка елементів на ділянці при ландшафтному дизайні саду,
 • незнання послідовності проведення робіт - часто, спочатку роблять озеленення: садять рослини, кладуть газон, а потім думають про полив,
 • неправильний підхід до вибору стилю озеленення саду - виходить наляпано.

   ландшафтний дизайн саду київІ що маємо в результаті: якщо не в тому місці посаджену рослину, то швидше за все, вона буде витягатися і не мати вигляду, швидкість прийняття рішень ще ніколи не була плюсом в будь-якій справі. Посадити побільше або скомпонувати купу стилів ландшафтного дизайну саду, і буде ділянку виглядати як сміттєзбірник, недоладно і не красиво, чи не продумавши полив до посадки рослин, можна з легкістю загубити всю створену красу озеленення. Ви, можливо, прочитали багато літератури, підбираючи собі стиль ландшафтного дизайну саду і рослини, але і це не вбереже Вас від банальних помилок, які там були просто не описані!

  Головний плюс дизайну саду та озеленення своїми руками - вартість! Це економічніше - зробити все самим, чим звертатися до ландшафтного дизайнера за допомогою, але чи варто витрачати свій час, сили і гроші, щоб припустившись помилки втратити рослини або весь сад.       

   
Плюси ландшафтного дизайну и озелененню саду від досвідченого фахівця виходять з перерахованих вище мінусів:
 

 • правильний порядок проведення всіх робіт на ділянці,
 • знання аллелопатії, особливостей рослин та вміння правильно їх компонувати,
 • продуманий та візуалізований 3-д дизайн саду, котрий Вам покажуть та дадуть "пройтись" по майбутньому ландшафту ділянки,
 • кількість рослин розрахована виходячи з площі ділянки,
 • продуманість благоустрою і ландшафтного дизайну саду,
 • витриманість одного стилю ландшафту ділянки
 • рекомендації з придбання рослин - де найкраще їх купувати, надання варіантів чим замінити рослини,
 • основні рекомендації по догляду за рослинами та ландшафтом ділянки, в цілому. 

   

 

  Сад - це картина, що написана нами на полотні Природи...  

    Всі Ваші побажання будуть почуті фахівцями Art-Studio Hedera щодо будь-яких питань ландшафтного дизайну та озелененню саду. І на основі них буде створено ескіз ландшафтного дизайну в двух варіантах. Не вірите нам, так повірте нашим клієнтам, читайте наші відгуки під контактною інформацією або повірте публікаціям про наші ландшафтні роботи в відомому журналі Ландшафт та Архітектура!

Створіть новий образ Вашої ділянки з ландшафтним дизайнером Art-Studio Hedera вже сьогодні! 

Rating article
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
(3 ratings, average 5.00 of 5)