Мы в соц. сетях:

 

Подписаться на новости

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Перезвонить Вам?

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Догляд за садом київ Створення саду - лише перша сходинка у володінні власним Райським садом, необхідно вміти підтримувати сад в належному вигляді, не запускати лікування хвороб і захист від паразитів, підстригати розрослися кущі, тим самим стимулюючи цвітіння і плодоношення, кронувати плодові дерева, полоти бур'яни і щотижня косити газон. Тому варто заздалегідь подумати щодо догляду за садом і того хто саме займеться обслуговуванням Вашої ділянки.

Слід довірити ці обов'язкові роботи по догляду за садом і обслуговування ділянки досвідченому фахівцю - садівнику , щоб потім не шкодувати про втрату такого улюбленого і прекрасного вигляду ділянки. Адже відновити сад можливо, але складно, тому необхідно приділити час своєчасному догляду за садом і обслуговування його, тим самим зберігши і гроші, і свій сад. А головне, щоб догляд за садом був постійний! Буває, хочуть, щоб за раз привели ділянку в порядок, це дуже складно, великий обсяг робіт по догляду за садом проводиться за раз і багато чого не встигають зробити, а після знову не приділяють належної уваги саду. Це як догляд за шкірою обличчя, необхідний постійний, або хоча б щомісячна чистка, пропусти раз і все стане запущений, ніж було.

Після реалізації ландшафтного дизайну, здається, що про догляд за садом і обслуговування ділянки можна не хвилюватися , впораєтеся без сторонньої допомоги самі. А в реальності все виходить по-іншому - Вам або часу не вистачає, або беретеся за секатор, підходите і стає страшно - А раптом не то відріжу і воно помре ненароком ... Або інший варіант - коли починають займатися, але неправильно, не вистачає досвіду. Що ж, не варто засмучуватися, завжди можна навчитися догляду за садом - або ж ми навчимо, або будемо займатися обслуговуванням Вашої ділянки на постійній основі.

Але не забувайте - догляд за садом особливо важливий! Починаючи від квіточок на клумбах і закінчуючи деревами, все любить ласку і турботу, догляд і відповідальне ставлення. Особливо, обрізка важлива всім рослинам. Вибір стоїть за Вами - який саме догляд за садом віддасте перевагу: комплексний догляд за садом або разові виїзди для обслуговування ділянки.

догляд за садом , обслуговування ділянок Вартість всіх робіт по догляду за садом Київ і на обслуговування ділянки можна дізнатися або по телефону, або внизу сторінки. догляд за садом, обслуговування ділянок

 

Ви можете замовити як і комплексний догляд за садом, так і разові виїзди на догляд за садом - Київ і обслуговування ділянок по телефону +380 97 942 42 38. Обрізка від 50 грн/шт. за кущ. Консультаційний виїзд по догляду 1000 грн.

 

Комплексний догляд за садом або обслуговування ділянок складається з:

Формування крони за допомогою обрізки, сприяє ряду цілей:

 • Сформування стійкою крони ( створення основного скелету системи розгалудження), так як крона дає велике навантаження на стовбур рослини в міру його зростання та розвитку.
 • Скорочення обсягу безперервно зростаючої крони шляхом відповідної обрізки або видалення частини гілок.
 • Регулювання цвітіння (посилення, розтягування, більш раннє настання).
 • Збільшення ефективності використання деревами або кущами світла (сформування ажурною крони) або загущення (компактної),
 • Спрощення боротьби з хворобами і шкідниками.
 • Обрізка, спрямована на забезпечення нормального функціонування корені-листового обміну (поліпшення водного режиму, вуглеводного і азотного обміну - шляхом активування синтезу органічних речовин).
 • Створення зовнішнього вигляду відповідно до задуму.

Детальніше про специфіку обрізки дерев і кущів, обрізку саду, а також обрізку плодових дерев можна прочитати в новинах нашої арт-студії. Опис всіх робіт по догляду за садом і обслуговування ділянок дивіться в статті Догляд за садом навесні і не тільки.

догляд за садом київ Захист саду від шкідників

Для боротьби з паразитами, бур'янами та хворобами при догляді за садом або обслуговуванні ділянок використовують пестициди , які класифікуються так: способи обприскування проти комах, звуться інсектицидами, кліщів - акарицидами, нематод - нематіцідамі, голих слимаків - моллюськоциди, гризунів - родентицидами, хвороб - фунгіцидами, бур'янів - гербіцидами.

У профілактичних цілях при догляді за садом або обслуговуванні ділянок необхідно обприскувати сад розчином від шкідників і хвороб 1 раз на місяць , простіше обробити, як профілактика, весь сад, раз на місяць, ніж спізнитися і в підсумку - лікувати весь сад. А проблема може прийти різними способами: переповзти від рослин сусідів, від хворого недавно купленого куща, через паразитів-шкідників, або ослаблений імунітет в результаті переливу води або відсутність систематичних добрив.

Зараз ринок завалений великою кількістю всіляких інсектицидів і фунгіцидів, є навіть варіанти для захисту при догляді за садом біологічно чистими препаратами, але варто розуміти, що ймовірність вбити заразу падає. Також, завжди залишаються домашні методи, такі як мильні або цибульні розчини, але по порівняння з актеллика, вони допомагають лише після 5й обробки. Не забуваємо, що все паразити або хвороби мають властивість звикати до одного і того ж пестициду, тому через кожні 2 обробки необхідно міняти хімію при догляді за садом і обслуговуванні ділянки.

Підживлення саду

Брак підгодівлі в грунті відображається на зростанні і плодоносінні дерев і кущів, тому це важлива робота по догляду за садом і обслуговуванні ділянки. Найкращою віддачі від усіх підгодівлі , можна отримати лише при правильному їх використанні і при своєчасному виконанні всіх робіт по догляду за садом і обслуговуванні ділянок. Мінеральні добрива потрібні деревам і кущам під час вегетації і восени, перед періодом спокою, саме в них міститися основні корисні елементи, без яких неможлива життєдіяльність рослин. Найважливішими є комплекс NPK - азот, фосфор і калій, тому варто вносити їх разом при догляді за садом, але тільки під час весняних робіт по догляду за садом, восени ж - без азоту.

Азот допомагає швидкому зростанню, забезпечує пишне освіту листя на рослині, насичені азотом листя виділяються через темно-зеленого кольору. При нестачі його, зростання всіх частин рослин загальмовується, листя - світло-зелені, іноді жовтіють і раніше в'януть. Фосфор підвищує розвиток, забезпечує визрівання пагонів, також впливає на рясне цвітіння. Ознакою нестачі фосфору є: листя - темно-зелені з пурпуровим відтінком, вузькі. Калій підвищує транспирацию цукрів з листової пластинки в інші органи, впливає на велику кількість цвітіння і забарвлення. При нестачі калію рослина легше заражається грибковими хворобами. Ознаки нестачі: листя рано жовтіють, з країв, потім буріють і відмирають.

Найкраще використовувати гранульовані мінеральні добрива при догляді за садом і обслуговуванні ділянок , або комплексом, або окремо, так як порошкоподобні або розчинені добрива швидко вимиваються і стають недоступними для рослин. У той час як гранульовані добрива розм'якшуються водою поступово і довше зберігають свої корисні властивості. Навесні при догляді за садом використовують добрива азотні, з великою кількістю N, він сприяє розвитку і росту рослин, а восени - фосфорні P, він допомагає простіше перенести похолодання. У догляді за садом, азотне добриво можна вносити під всі декоративні рослини і газон раз на місяць до вересня, так Ви стимулюєте наростання зеленої маси і цвітіння, що дає гарний зелений колір газону і пишне листя у кущів, але краще все ж рідше вносити. У жовтні при догляді за садом вносимо добриво без азоту, але з великою кількістю фосфору і калію, які допоможуть благополучно "переспати" зимовий анабіоз рослинам.

Мульчування

Мульча - шар пухкого матеріалу, насипаного навколо стовбура дерев і кущів, дуже необхідна під час догляду за садом. В якості мульчі можна застосовувати вологий торф, компост, деревну кору, тирсу, скошену траву, листя, тільки будучи впевненими, що вони без хвороб.

Користь має мульчування величезну, тому не варто нехтувати цією роботою по догляду за садом:

 • У літню посуху грунт зберігає вологу.
 • Різко зменшується кількість бур'янів.
 • Поліпшується якість грунту, в результаті перегнивання, мульча служить додатковим джерелом живлення.
 • Взимку грунт менше промерзає.

догляд за садом київ

Укутка на зиму

Тільки що посадженим рослинам і деяким не морозостійким видам необхідно на зиму укриття і це важлива робота в догляді за садом і обслуговуванні ділянок пізньої осені . Перед сильними морозами варто утеплити рослини, або зробивши для них курінь, використовуючи палиці і агротекстиль або мішковину, або просто обкрутив скелетні гілки ним же. конусо-, пірамідовідние і кулясті форми слід перетягнути мотузкою , щоб уникнути поломки гілок під вагою снігу. Але пам'ятаємо, що утеплюємо рослини тільки коли за вікном постійний мороз! Раннє утеплення, коли температура від -1 до +5 сприяє запреванію рослин, в той же час, варто не забувати, що головне утеплити корінь , тому можна вкрити корінь агротекстилю і засипати листям, а коли випаде сніг, нагребсті його під рослину.

 

Всі перераховані вище роботи по догляду за садом - Київ, потрібно робити вчасно і дотримуючись певних правил, тому необхідний досвідчений садівник, який буде займатися обслуговуванням ділянки і збереже його в красивому вигляді в протягом всього року.

 

Вже помітили, що догляд за садом це не легко? Але це не так! З нами догляд за садом це просто! Ми пояснемо Вам основи догляду за садом і будемо підтримувати його в ідеальному стані цілий рік!

 

Замовляйте комплексний догляд за садом, обслуговування ділянок або догляд за газоном в Києві по телефону +380 97 942 42 38. Діє знижка, якщо замовити комплексний догляд за садом на сезон!

 

Вартість робіт по догляду за садом і обслуговування ділянок

№ п/п

Види робіт

Од. виміру

Вартість, грн.

 1.

Прополка композицій з рослин вручну

кв. м

від 25

2.

Підживлення мінеральними добривами кущів і дерев (без ціни ЗЗР)

шт.

30

3.

Обприскування дерев і чагарників проти хвороб і шкідників (без ціни ЗЗР)

бак (10л)

700

4.

Обробка газону проти хвороб і шкідників (без ціни ЗЗР)

кв. м

6

5.

Підживлення газону добривами (без ціни ЗЗР)

кв. м

5

6.

Аерація і скарифікація газону

кв. м

8

7.

Покос газону

кв. м

від 3,5

8.

Обрізка дерев (нижче 2 м, в залежності від занедбаності)

шт.

від 300

9.

Обрізка дерев (вище 3 м, в залежності від занедбаності)

шт.

от 700

 10.

Санітарна обрізка дерев (в залежності від занедбаності)

шт.

від 300

11.

Корчування пнів

шт.

от 2000

12.

Валка дерев з розпилюванням

шт.

от 2000

13.

Обрізка кущів (в залежності від занедбаності)

шт.

від 50

14.

Стрижка живоплоту

п.м.

від 150

15.

Укутка на зиму кущів (без ціни за матеріали)

шт.

70

16.

Разовий виїзд по догляду за садом (без обробки рослин або газону, без аерації газону, без обрізки дерев)

день

від 2500

Rating article
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
(1 rating, average 5.00 of 5)