Мы в соц. сетях:

 

Подписаться на новости

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Перезвонить Вам?

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Новини

Привіт, сьогодні поговоримо про одного з паркових дизайнерів - Ніколь Девізіан. Вона була чудовою жінкою, 3 рази повністю змінювала своє життя і завжди вкрай успішно.

Давно не про що не говорили, так давайте згадаємо про альпійських гірках сьогодні. Що, куди, а головне навіщо це робити?

   Існує традиційна думка, що побілка дерев навесні це просто норма краси. Адже, це так красиво і просто - взяли всі стовбури дерев побілили на 1-1,2м і все, начебто суботник пройшов, кругом красиво і біленько. А паралельно ще побілити бордюри у доріжок і стежок, а також, поручні, ще стовпи, взагалі - все побілимо і буде кра-со-та!


  Сьогодні будемо говорити про види газонів. Про їх різновиди, слід знати особливості кожного газону, так Ви зможете визначитися, який із них підійде саме Вашій ділянці. Що таке газон, вже розглядали раніше, пам'ятаємо, що це майже що квітник, але через часте скошування він не цвіте.

  Обрізка плодових дерев повинна проходити акуратно, а головне вчасно! Бо в разі якщо ми запіснимось з обрізанням плодових дерев, або обрізаємо не в тому місці, то ми можемо зупинити цвітіння, і як результат, залишитися без плодів. Тому, розглянемо головні особливості обрізки плодових дерев.

       Отже, сьогодні обговорюємо обрізку дерев. Обрізка дерев і кронування (формування), що слід знати про обрізку дерев і види обрізки дерев і кущів.

Ну ось, нарешті, ми і з'явилися на просторах всесвітньої мережі!