Мы в соц. сетях:

 

Подписаться на новости

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Перезвонить Вам?

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Новини

  Сьогодні обговоримо особливості вирощування та види гортензій. Немає нічого прекраснішого за ці пишні хмарки рожевого або синього кольору, деякі з сортів гортензій схожі на ріжок з мороженим з рожевим кремом нагорі, а як пахнуть...ммм.

Привіт, сьогодні поговоримо про одного з паркових дизайнерів - Ніколь Девізіан. Вона була чудовою жінкою, 3 рази повністю змінювала своє життя і завжди вкрай успішно.

Давно не про що не говорили, так давайте згадаємо про альпійських гірках сьогодні. Що, куди, а головне навіщо це робити?

  Сьогодні розглядатимемо кислотність грунту і як її визначити не використовуючи при цьому жодних інструментів, тільки візуально. А саме, за допомогою рослин, що ростуть на даній території і виступають індикаторами кислотності та вмісту корисних речовин у ґрунті.

  Виноград це одна з культур, якій потрібен постійний догляд, починаючи від правильного місця посадки і закінчуючи підтримкою його у здоровому та плодоносному вигляді. Розглянемо хвороби та шкідників винограду, а також як з ними боротися та заходи профілактики. 

  Раніше, ми вже обговорювали основні принципи обрізки декоративних кущів, тож сьогодні обсудимо головні періоди та рекомендації по обрізці всіляких декоративних чагарників, по сортам.

  Сьогодні обговорюватимемо лохину - найсмачніша і найкорисніша ягода. Найчастіше плутають із чорницями, але у лохини ягоди блакитні, більш соковиті і більші в 2 рази. Омолоджує, покращує зір, пам'ять, обмін речовин, оздоровлює гормональну систему, очищає кишечник та інше. Так що, погодьтеся, корисно мати такий кущик у себе на дачі.

   У наш час неможливо зустріти сади, де не росли б хвойні. Вони чудово почуваються в нашій кліматичній зоні, не вимогливі у догляді та представлені величезною різноманітністю форм, кольорів та фактури. Підвищений попит на них виправданий, адже хвойники зберігають свій вигляд цілий рік, однак можна зіткнутися з опіком хвої.

  Як відомо, рослини, як і люди хворіють, і їх теж доводиться лікувати або проводити профілактичні обробки саду. Сьогодні обговоримо основні 6 причин хвороб дерев та й рослин загалом.

  Нещодавно відновлювали, пошкоджений невмілим користуванням гербіцидами, газон. Як знищили частину газону? Дуже просто - замість гербіциду по газону Лінтура, використовували Раундап. Що здобули? Випалений ділянками газон. Розповім, як ми боролися та його відновлювали.