Мы в соц. сетях:

 

Подписаться на новости

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Перезвонить Вам?

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

зимовий сад, фітодизайн Нове віяння теперішнього часу - озеленення інтер'єру, офісу, балкона або по-іншому, фітодизайн. Що таке фітодизайн?

Фітодизайн

Фітодизайн - науково-обгрунтоване впровадження рослинних горщиків в дизайн інтер'єру будинку або офісу, або будь-яких інших приміщень.

Людина прагне оточити себе красою і зеленню під час усіляких аспектів своєї життєдіяльності, починаючи від інтер'єру будинку, офісу, балкона і закінчуючи озелененням своєї ділянки. А корисні якості впливу рослин на людей відомі давно, найголовніші: очищення повітря від шкідливих випромінювань комп'ютерів або іншої техніки і заспокійливий зелений колір, який стимулює роботу мозку і розслабляє зір.

Тому, для створення прекрасного робочого оточення, або для прикраси, або для створення сприятливого середовища для життя необхідний фітодизайн,  створюють зимові сади, озеленення інтер'єру, офісу, балкона та вертикальне озеленення. Ці "зелені острівці" фітодизайну прикрашають будь-яке приміщення, розбавляють суцільний колір глухих стін, створюючи оазиси, де можна розслабитися і відпочити. Тому фітодизайн в щоденній нашому "вічно поспішаючому" житті актуальний і необхідний, хочеться мати вдома або на роботі хвилинку відпочинку в оазису рослин.

Зимовий сад

 зимовий сад, фітодизайн Зимовий сад - приміщення, схоже на оранжерею, в зимовому саду вільно розміщуються всілякі горшкові рослини як екзотичні, так і просто кімнатні. У зимовому саду, зазвичай, створюється певний мікроклімат, виходячи з виду обраних рослин. Якщо обрані тропічні рослини, з великим листям і довгим повітряним корінням, то температура в зимовому саду повинна бути постійно +25 0 С і вище, та підвищена вологість повітря, причому можлива присутність неяскравого світла. Якщо ж обрані субтропічні рослини, з дрібними листочками або пальми, то температура в зимовому саду може бути нижче і вологість не обов'язкова, але світло яскравіше.

Створення зимового саду полягає в продуманому плануванні приміщення, вибору склопакетів, правильно сконструйованій вентиляції і контролерів вологості. Необхідно розуміти, що в зимовому саду повинна бути постійна температура, вологість і освітленість, тому конструкція зимового саду повинна бути продуманою і витримувати ці навантаження. Енергозберігаючі вікна не підійдуть для зимового саду, так як вони пропускають мало світла, але в той же час, можна підвищити вологість у зимовому саду, створивши в ньому басейн або декоративний струмок. На літо рослини з зимового саду можна виносити на вулицю, якщо Вам це зручно і хочеться виставити горшкові культури біля свого будинку. Також, не забуваємо, що матеріали для створення зимового саду повинні бути вологостійкими, краще застосовувати камінь або цеглу, освітлювальні прилади і розетки повинні бути ізольовані і закриті. Вирощувати в зимовому саду можна будь-які культури починаючи від звичайних кімнатних і закінчуючи екзотичними мухоловками або араукаріями, тому без сумніву варто втілити свою мрію про вічне літо в квартирі і насолоджуватися посиденьками у власному домашньому зимовому саду.

Озеленення інтер'єру, балкона або офісу


фітодизайн - озеленення інтер'єру, офісу, балкона Озеленення інтер'єру або офісу -
Київ, а саме,  фітодизайн необхідний у повсякденному житті людини. Приміщення без достатнього озеленення інтер'єру або озеленення офісу виглядає голим і сумним, відсутні кольору, життя, а також, брак чистого кисню, фітонцидів робить будь-яку розумову роботу або відпочинок нестерпно важким. В підсумку знаходження в такому приміщенні без озеленення офісу стомлює, негативно позначається на працездатності, продуктивності і самопочутті співробітників. Хочеться поставити хоча б один невеликий горщик із маленьким кактусом біля комп'ютера на робочому столі, або озеленити весь інтер'єр або офіс за допомогою великих горщиків з монстера або фікусами, створивши джунглі у себе вдома і на роботі. Зелені рослини привносять затишок і комфорт в офіс або інтер'єр, грамотно підібрані горщики і квіти доповнюють один одного, квіти і рослини для озеленення офісу створюють на невеликих територіях особливий мікроклімат, наближений до дикого.

Озеленення офісу, інтер'єру або фітодизайн - це модна тенденція нашого часу. Оформлення компанії квітами і рослинами говорить про успішність, благополуччя і увагу до своїх співробітників, це імідж компанії і здоров'я працівників.

А озеленення балкона - це бажання виділити свій балкон поміж інших, не маючи можливості створити зимовий сад, задовольняємося малим і озеленюємо свій балкон. Спадаючі вниз петунії або просто дикий виноград, настурції або тунбергія - всі вони шалено красиво виглядають в озелененні балкона, як яскраві посмішки сонця у Вас вдома.


Озеленення інтер'єру, офісу або балконів в Києві та фітодизайн можливий з нами! Замовте зимовий сад по телефону +38 097 942 42 38, ми підкажемо які саме рослини і горщики Вам вибрати та де їх поставити!

Rating article
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
(1 rating, average 5.00 of 5)