Мы в соц. сетях:

 

Подписаться на новости

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Перезвонить Вам?

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

рулонний газон, укладання рулонного газону і посів газону в киеве Поговоримо про газоні


Зараз вже неможливо уявити собі сад без газону. Ні, правда, як уявити сад без сонячної галявини з густий яскраво зеленою травою газонної, де затишно можна повалятися на лежаку або просто на травичці, або без луки для гри в футбол або гольф?! А ніяк, хочеться розірвати зімкнуті крони дерев або кущів і мати свій власний сонячний лужок. І в цьому нам допоможе рулонний газон або посів газону.

 

 

Хотіли газон? Вважайте, що він вже у Вас росте! Телефонуйте +380979424238!

Купити рулонний газон або замовити посів газону або укладання рулонного газону Київ можна у нас!

Вартість рулонного газону від 65 грн / м.кв! Ціна укладання рулонного газону від 45 грн/м.кв., Чим більший об'єм рулонного газону - тим дешевше!

 

Історія газону починається з давніх часів, більше 3000 років тому. У Персії, наприклад, покриття з трав створювали в садах до нашої ери . Первеє багатьох посіємо за багато років до нашої ери газон в китайському парку Чеу.

Газон в Європу прийшов набагато пізніше - після Хрестових походів . З XVI ст. почали застосовувати газони для різноманітних ігор. Англійських землевласників варто по праву вважати родоначальниками частого проектування газонів: в I половині XIX ст. вибрали види трав, які створювали щільний і красивий газон. У Росії засів великих просторів газоном в садово-паркових об'єктах стартувало в XVII в. у 1715 році, Петро I вказав в Петергофі «... низькі мокрі вельми місця, також де у дерев коріння купини ... засипати виритий глиною з піском, який брати з тракту. Де насипано буде, тут навесні посіємо вівсом і, коли буде колоситься, покосити».

рулонний газон київ У XIX в . з приходом індустріальної революції і створенням великої кількості малих садів при особняках, в садах почали проектувати клумби, вибудовувати тераси і ставити статуї. Газону стало трохи менше - скошування їх було настільки важким, що вони зовсім зникли б з малих дільниць, якби не винахід Едвіна Баддінга - циліндрична газонокосарка (1830 рік).

 

Одного англійської садівника якось запитали, в чому ж секрет його ідеальних газонів. І він відповів: "Їх просто треба стригти і поливати". "А як довго?" - було наступне питання. "Років двісті", - відповів мудрий старий.

рулонний газон Київ Аналізуючи будь-який об'єкт садово -паркового і ландшафтного дизайну, можна помітити, що всюди газон стоїть на "чолі кута" . Будь то Петергоф зі своїми водними каскадами і каналами, або Вілландрі з його топіарне формами і декоративними городами, або Хемптон-Корт, парк в Англії, з довгими алеями і берсо, усюди виступає газон. Будь то садово-парковий або ж партерний газон , але він є. Адже газон служить фоном для всіляких посадок квітів, або статуй і фонтанів, обрамляє палаци і замки, служить доріжками для відвідувачів .

Саме на газоні проходили перші поклоніння богам і звалися такі місця " сакральними урочищами " , які в наслідку перетворилися в перші ландшафти, вони оберігалися і зберігалися в недоторканому вигляді. Під газон відводилися окремі майданчики в Замкових садах в VIII ст., В Середньовіччі, для танців, ігор і музики, і називатися такі сади стали " садами любові " . І також, саме на газоні відпочивав в XVII столітті Людовик XIV у себе в резиденції в Версалі, милуючись відкривається видом.

Газон об'єднує всі елементи саду в єдине ціле , на його тлі все виглядає доречним, і квіти, і дерева, і декоративні елементи, і водойми, все має своє місце. Йому можна віддати весь простір саду, зробити його домінантою, або ж виділити зовсім невеликий шматочок, і все одно газон буде чудово виглядати і доповнювати сад.

Існує 3 способи створення газонної поверхні: гідропосів, посів газону, рулонний газон

Гідропосів використовується переважно на крутих або пологих схилах, створюється суміш з трав газонних, мульчі з барвником, гідрогелем, закріплювача, покращувачами грунту і добривами. Закріплювач виконує роль сполучної елемента в суміші, гідрогель застосовується для скупчення води і подальшої передачі її грунту, мульча має певний колір щоб легше було оцінювати рівномірність покриву ділянки ґрунту. На початку суміш має вигляд рідкої глини, а через уже 3 години створюється структура, що захищає майбутній газон від змиву дощем, видування вітром і знищення птахами, а також перешкоджає виникненню ерозії грунту. Такий спосіб коштує дорожче інших, так як потребує спеціальної техніки, з якої ця суміш буде виходити. Аналогом влаштування газону на схилах є рулонний газон або посів газону за допомогою газонної сітки, яка закріплює схил і не дає насіння трави газонної вимиватися.

Замовити рулонний газон Київ і укладку рулонного газону в Києві Ви можете вже сьогодні і через пару днів насолоджуватися видом своєї нової галявини! Телефонуйте +380 97 942 42 38, вартість рулонного газону для Києва і області від 65 грн/м.кв.!


Самий економний спосіб створення газону це посів газону - купили траву газонну, підготували грунт, справили посів газону і чекаємо, не забуваючи при цьому дуже часто поливати траву газонну і прополювати від бур'янів . Сходить трава газонна після посіву газону через 2 тижні і виявляються прогалини або навпаки, сильно густі плями трави газонної, тоді потрібно зробити посів газону ще раз - досіяти, причому обов'язково травою газонної тієї ж фірми, а то газон буде різношерстим. А також, одночасно з травою газонної сходять і бур'яни. Після першого покосу трава газонна стає більш пишною , починає кущитися, пізніше утворюється дерен і необхідність в щоденній прополюванні пропадає. Необхідність чекати поки зійде трава газонна і постійного догляду за газоном робить посів газону не особливо приємним, але за грошовими витратами - кращим. Чому газон повинен створюватися тільки з суміші трав газонних і чому не допускається посів газону з однієї трави газонної , можна дізнатися в класифікації газонів .

Газон , сам по собі, це самий справжній квітник із злакових трав , але через часте покосу він не встигає цвісти. Винятком є ​​ луговий, мавританський газон , адже такі газони спеціально поглядають рідше, щоб встигли визріти суцвіття. Трава газонна повинна бути стійкою до витоптування, легко переносити скошування і утворювати густу дернину. Але так як ні одна з трав газонних не володіє повним набором даних якостей, необхідно висівати травосуміші.

М`ятлик луговий дає газону довговічність і стійкість, але вимагає сонячного місця. Овсянніца овеча може рости навіть на піску, колючий, надає газону міцності. Райграс пасовищний швидше за все сходить, але потім випадає (3-5 років). Тому ці трави висівають в суміші, приблизний склад: 60% першого, і по 20% інших .

Посів газону проводитися в безвітряну погоду, на добре вичищену, вирівняну і укочений поверхню. Сіють газон до середини вересня, зазвичай до 20го числа , а починають сіяти навесні, коли земля прогрілася вже, з середини квітня .

Мінуси посіву газону:

 • очікування , доводиться чекати 1-2 тижні поки трава газонна зійде;
 • не можна ходити , поки трава газонна сходить по газону не можна ходити, так як сходи трави газонної дуже ніжні;
 • сходить трава газонна нерівномірно , це відбувається часто через те, що насіння трави газонної змилися в одне місце поливом, або не зійшли і доводитися досівати;
 • встигають одночасно сходити з травою газонної і нові бур'яни,
 • необхідність в постійному догляді за газоном .

А головний плюс посіву газону - вартість . Дешевість робіт і відносно не дорога вартість травосуміші роблять посів газону привабливішим, але не більше.

І найпростіший спосіб створення газону на ділянці - рулонний газон . Ви замовляєте рулонний газон , приїжджає трава газонна в рулонах певної довжини і ширини, з травою висотою 4-6 см. Укладання рулонного газону відбувається на підготовлений грунт стик в стик, Вам залишається лише поливати рулонний газон і ось - галявина готова! Ніякого очікування і праць з вашого боку, лише насолоду зеленим сонячним лужком. Тому, рулонний газон, або трава в рулонах, є найоптимальнішим варіантом, що не вимагає витрат сил і часу, і ціна рулонного газону і укладання рулонного газону себе повністю виправдовує .

рулонний газон купити київ

Рулонний газон має такі переваги: ​​

 • ніякого очікування , отримуємо готовий газон за пару днів!
 • За рулонному газону можна ходити, бігати, грати, лежати через 3 дня!
 • Бур'ян не проростає через щільну дернину рулонного газону.
 • Легко і швидко можна озеленити за допомогою укладання рулонного газону будь-яку ділянку, навіть ухили.
 • Рулонний газон має дерен товщиною в 3 см і це дає йому можливість рости навіть на глинистих ґрунтах, але про підготовку грунту перед укладанням рулонного газону не варто забувати .
 • Рулонний газон вимагає менше догляду в порівнянні з посівом газону.

Всіма цими перевагами рулонний газон сповна окупає свою ціну і є прекрасним варіантом для швидкого і якісного озеленення саду. Адже насолодитися своїм лугом можна вже через пару днів! Була гола, чорна земля і бах - вже зелений, свіженький, як ніби там і ріс рулонний газон! Чарівне перетворення в перебігу, буквально, двох днів!

Ми не чарівники, але допомогти зробити перетворення можемо! Купити рулонний газон Київ і замовити укладання рулонного газону можна у нас, смарагдовий рулонний газон по телефону +38 097 9424238!

 

Вирощування рулонного газону

укладання рулонного газону київ В даний час рулонний газон ростять 2 видами : на сітці або без неї , де основою рулонного газону служить міцна дернина. Грунт спочатку обробляють гербіцидами, добре фрези, потім вирівнюють і коткують. Після, на грунт стелиться сітка, поверх неї сівалкою висіваються трава газонна, а поверх шар грунту (висотою 2 см). Рулонний газон щодня поливають, не допускаючи підсихання. Коли насіння рулонного газону проростають, коріння сплітаються з сіткою, створюючи цілісну, міцну структуру рулонного газону. Завдяки цьому таку траву газонну легше згорнути в рулон. Також, рулонний газон обов'язково підгодовують добривами і проводять часті покоси, у міру зростання травостою і, в разі потреби, рулонний газон аерують. Якщо рулонний газон вирощується просто на грунті, то проводяться всі ті ж операції з вирощування рулонного газону, лише без укладання сітки.

Коли ж новий рулонний газон, набуває якості потрібні для його реалізації, починається підготовка рулонного газону до відвантаження . Рулонний газон, з кореневою системою на сітці, без особливих зусиль скручується в рулони і укладається на палети, щоб доставити на місце укладання або продажу. Або ж, якщо без сітки, рулонний газон зрізається спеціальною машиною і скочується трава газонна в рулони. Зазвичай, вирощування якісного рулонного газону , при дотриманні всіх правил, займає 1,5-2 роки. Трави рулонного газону за цей період створюють необхідний обсяг кореневої системи і міцну дернину. Однорічний рулонний газон не має міцної структури дерну, тому такий рулонний газон не придатний при укладанні, він розвалюється в руках.

Купити рулонний газон у нас легко, треба лише набрати наш номер телефону +380 97 942 42 38!

Укладання рулонного газону від 45 грн/м.кв. Ціна на рулонний газон стартує від 65 грн/м.кв.

 

рулонний газон, укладання рулонного газону київ Як відбувається укладання рулонного газону - за день до доставки рулонного газону, ми приїжджаємо на Ваш ділянку для планування грунту. Чи не в той же день - чому? Тому як, коли приїжджає рулонний газон, а приїжджає трава газонна в рулонах згорнутої, то довго лежати в такому положенні рулонний газон не може, і починає він зопрівати . Звичайно, це не відноситься до випадку якщо у Вас території під рулонний газон відведено 20-60 м.кв., тоді можна і в той же день вирівняти і зробити укладку рулонного газону . Але, якщо укладання рулонного газону багато, то не варто так ризикувати, простіше підготуватися заздалегідь. Укладання рулонного газону відбувається тільки після монтажу системи поливу !

Укладання рулонного газону

рулонний газон київ Підготовка території для укладання рулонного газону:

 • Очистити площа від бур'яну, каменів і іншого сміття . Велика ймовірність, що до укладання рулонного газону доведеться обробити грунт гербіцидом суцільної дії (Раундап), причому, і не раз. Або ж провести культивацію.
 • Разровнять площа граблями .
 • Якщо на ділянці грунт поганої якості, або важка, варто насипати чорнозему шаром в 10-15 см перед укладанням рулонного газону. Або в разі, якщо глина, то спочатку пісок, а потім родючий грунт, але вже 10-20 см. Або навпаки, якщо на ділянці пісок, то спочатку глини 5 см або агротекстилю в 2 шари і лише потім чорнозему. Глина або агротекстиль буде утримувати воду і якщо цього не зробити, то рулонний газон постійно буде сухим і витрати води на полив трави газонної будуть колосальними.
 • Укатати грунт катком і знову перевірити рівень поверхні, можливо, варто в деяких місцях ще досипати ґрунту і прикатать. Поверхня ґрунту після накочення повинна бути на 2-3 см нижче висоти доріжок, тоді коли пройде укладання рулонного газону, буде ідеально рівну ділянку. Щоб чітко знати наскільки вирівняна поверхня для рулонного газону, грунт варто пролити водою - покаже де є порожнечі і грунт просяде після цього.

укладання рулонного газону київ Укладання рулонного газону:

 • Як вже говорилося, укладання рулонного газону проводиться в день доставки рулонного газону , так як рулонний газон може вспреть поки буде чекати укладання. Тому, за день вирівнюється територія і в день приїзду газону відбувається в швидких темпах укладання рулонного газону . Якщо ж, вийшло так, що все укласти в один день фізично не виходить, що залишився рулонний газон слід покласти в тінь, а краще розкачати на порожній території і пролити, тим самим продовживши траві в рулонах життя.
 • Розкачати рулонний газон смугами в одному напрямку Приклад намальований на картинці справа - Укладання рулонного газону.
 • Рулонний газон краями смуг притиснути один до одного впритул, ніякі проплещіни або накладення не припустимі при укладанні рулонного газону.
 • Потім після укладання рулонного газону, рулонний газон прикатують катком і ретельно проливають!

При належному поливі рулонний газон приживається дуже швидко. Таким чином, Ви отримуєте готову галявину протягом одного-двох днів.

Рулонний газон, укладання рулонного газону і посів газону Київ і область.

Телефонуйте +38 097 942 42 38, і ми втілимо Ваші мрії про зелену галявину за декілька днів!

Звичайно, будь-якого газону, будь то посів газону або рулонний газон, необхідний своєчасний і правильний догляд , догляд за газоном буде включати в себе - стрижку, прополку, аерацію, добриво і боротьбу зі шкідниками і хворобами . Детально ознайомитися з тим як доглядати за газоном можна в Догляд за газоном . Всі ці операції повинен проводити досвідчений садівник , тому як зіпсувати навіть дуже якісний рулонний газон не складає труднощів при невмінні стежити за ним.

Укладання рулонного газону - Київ

Rating article
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
(2 ratings, average 5.00 of 5)