Мы в соц. сетях:

 

Подписаться на новости

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Перезвонить Вам?

Введите Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Автополив, системи автополиву київ Інженерний етап планування ділянки включає в себе розбивку доріжок, прокладку підземних комунікацій, установку системи автоматичного поливу, світла і малих архітектурних форм, наша компанія допоможе Вам у виборі типу покриттів і мощення плитки, складанні схеми поливу і підбору декоративних елементів.

Як людина не може жити без води та їжі, так і рослини не можуть вижити без води, тому автополив необхідно продумати перед посадкою рослин.

Системи автополиву: автополив і крапельний полив

Правильно розроблена система автополиву дозволяє без постійного втручання людини доглядати за всією територією ділянки, аж до самих потаєнних і тінистих його куточків. Для створення добре функціонуючої системи автополиву необхідно поділити ділянку на зони, щоб легше було виставляти тривалість поливу, адже це залежить від рослин які поливаються. Дерева поливаються довше ніж кущі, отже, квіти і газон менше ніж кущі і т.д., також, система автополиву ділиться на зони виходячи з потужності насоса і дебету свердловини, причому під крапельний полив створюють на контролері окрему зону. Установка системи поливу включає настройку контролера, відповідального за ці зони, такого собі міні-комп'ютера, який стежити за оптимальністю поливу. Зазвичай, до таких контролерів автополиву є можливість підключення різних датчиків: вологості грунту, повітря або міні-метеостанції, що значно зменшує витрати води на автополив. Також контролери автополиву легко можна підключити до системи "розумного будинку".

Замовте установку системи автополиву або проект озеленення ділянки у нас! Телефонуйте +380979424238, діють знижки!

 

Автополив має велику кількість переваг:

  • установка системи автополиву проста і надійна у використанні;
  • виходячи з розрахунку споживання, вибирається тривалість та час автополиву;
  • дощувачи автополиву не помітні в звичайний час, адже з'являються тільки під час роботи системи автополиву;
  • автополив прекрасний тим, що він заощадить Ваші кошти, електрику і воду;
  • автополив проходить без Вашої присутності, система автополиву самостійна.

Там де це більш доречно і зручно - на клумбах, альпійських гірках, рядових посадках, а також в теплицях чи грядках, використовують крапельний полив. Крапельний полив характеризується наявністю в шлангу отворів, які розташовані на необхідній відстані, через них вода і надходить до рослин. Крапельний полив економить воду, гроші і час, найпростіше за допомогою крапельного поливу поливати рядові посадки туй вздовж паркану, троянди, так як вони не люблять потрапляння води на листя. Часто, на городі або на альпійській гірці теж використовують крапельний полив, іноді крапельний полив прокладають під землею і так можна поливати невеликі ділянки газону. На клумбах крапельний полив прикривається корою або відсипкою, але обов'язково крапельний полив кладеться поверх агротекстилю, інакше він заб'ється і простіше так крапельний полив, в разі чого, ремонтувати.

Крапельний полив має багато плюсів:

  • вода при краплинному поливі надходить рівномірно і чітко до коренів рослин, тобто не витрачаються зайві краплі води;
  • вода миттєво всмоктується і не ускладнює використання її для рослин при використанні крапельного поливу;
  • утворюється менша кількість бур'янів;
  • можна проводити крапельний полив навіть в жарку пору доби, так як вода не потрапляє на листя рослин;
  • крапельний полив досить простий в установці і економічний.

Варто пам'ятати, що установка системи поливу або створення проекту автополива йде перед озелененням саду! Ні в якому разі не можна спочатку посадити дерева, насіяти квітів і постелити газон, а лише потім задуматися над питанням як же все це поливатися-то буде! До питання, що будуть пити рослини треба підходити з розумом і відповідальністю.

Арт-студія Хедера підкаже яку систему автополиву вибрати саме для Вашої ділянки, відповідно з дендропланом. Установка системи поливу по телефону +380 97 942 42 38 і отримаєте знижку 80%!

 

МАФ і тротуарна плитка

На теперішній день тротуарна плитка і малі архітектурні форми (МАФ) - досить популярне, практичне, вельми доступне, а найважливіше гарне рішення для обробки пішохідних і прогулянкових доріжок, прикраси парків, площ і паркінгу для машин. Тому особливу увагу необхідно приділяти правильності та якості укладання мощення, що стане запорукою тривалого терміну експлуатації доріжок, з чим Вам допоможуть фахівці нашої студії.

Тільки після проведення всіх інженерно-технічних робіт можна переходити до посадки рослинності.

Rating article
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
(1 rating, average 5.00 of 5)