Ми у соц. мережах:

 

Підписатися на новини

Введіть Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Зателефонувати Вам?

Ваш номер телефону(*)
Введите Ваш Email

  Можливо, не до кінця зрозуміл наскільки важлива обрізка саду для нормального розвитку рослин, тому обговоримо основні аспекти обрізки саду.

   Обрізка саду та її необхідність

  Обговорюючи обрізку дерев та кронування, пам‘ятаємо, що деревні рослини вміють природним чином регулювати зростання та розвиток: суховершинність, відмирання верхівкової бруньки, листопад, скидання гілок та інші види відмирання пагонів та стебел. Знаючи можливості такої поведінки дерев та кущів, треба розуміти, що обрізка саду дуже необхідна операція для нормальної життєдіяльності рослин.

   обрізка саду київ вишгород ірпіньСаме за допомогою обрізки саду можна уникнути цих проблем, також, за допомогою обрізки саду можна і варто контролювати висоту рослини, обрізка саду дозволяє регулювати його плодоношення або цвітіння. Обрізка саду може уповільнити або прискорити ріст і розвиток деревних рослин, обрізка саду дозволяє відстрочити цвітіння, обрізка саду сприяє створенню нормальної форми крони, також обрізка саду перешкоджає загущенню крони і витягу гілок вгору.

  Створивши свій ландшафт ділянки таким, як Ви його бачите, висадивши рослини згідно з планом, думається, що можна про них забути, що основний шлях пройдено і далі рослини розберуться самі. Але не тут було, кущі і дерева починають з часом розростатися вшир, витісняючи рослини, що ростуть поруч, і закриваючи їм сонце. І замість доглянутого саду, протягом 2-3 років, Ви отримуєте дикі джунглі! З такої ситуації є лише два виходи: 1. плюнути, сказати, що так і було задумано, це природний стиль та 2. взяти ножиці та влаштувати глобальну обрізку саду.

   Навіть красуня ялина, висаджена 3 роки тому саджанцем в 1,5 метра заввишки, зараз має вгору всі 5, і в результаті - ні прикрасити, ні оминути таку гігантку можливим не представляється. А можна було взяти і на висоті 3х метрів зафіксувати її, зрізавши верхівку, і ялинка почала б рости вшир, а вшир її об'єм зручніше гальмувати. Ще приклад, посадили форзицію, цвіла вона навесні, кущик заввишки метр і шириною такий же, і протягом 1-2 років він перетворився на кущ заввишки метра 4 і завширшки 2! Цвісти став слабо, тільки зверху, знизу гілки всі голі, і теж, можна було контролювати його обрізанням щоосені на висоті метра, він би тільки "дякую" сказав! Тому, всі рослини потрібно контролювати і вчасно проводити обрізку саду.

Обрізка саду та її основні правила

   обрізка саду київ вишгород ірпіньОбрізка саду Київ проходить достатньо просто, необхідно тільки дотримуватись таких правил обрізки саду:

  • завжди ріжимо гілки над сплячою брунькою,
  • проводимо головну обрізку саду весною та восени, формуючу для неквітучих кущів можно робити з весни по осінь, для квітучих - до осені,
  • обрізку плодових дерев проводимо в лютому місяці, під час гарної погоди - на початку весни,
  • обрізку саду виконуємо добре заточеним інструментом,
  • проводимо обрізку саду впевнено, не залишаючи ран на гілках, режемо з першого разу,
  • завжди починаємо обрізку гілки знизу, а допилюємо зверху, щоб коли впала вона не зідрала кору зі стовбуру,
  • проводимо обрізку саду не залишаючи пеньків, ріжимо на кільце,
  • обов‘язково зрізаємо поросль навколо штамбу дерев,
  • післе обрізки саду спили обробляємо садовим варом чи іншою спеціальною маззю.

  Але варто не забувати, як й інші роботи по догляду, обрізку саду також краще довірити професіоналам, так Ви позбавите себе від непотрібних хвилювань та витрати свого часу на вивчення літератури по обрізці саду.

Вартість обрізки саду можно дізнатися набрав наш телефон чи у розділі Догляд за садом.

Послугу обрізки саду Київ замовити можно у нас +380979424238! Обрізка саду від 50 грн/шт.! 

 

Читайте також:

Rating article
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
(1 rating, average 5.00 of 5)