Ми у соц. мережах:

 

Підписатися на новини

Введіть Ваш Email(*)
Введите Ваш Email

Зателефонувати Вам?

Ваш номер телефону(*)
Введите Ваш Email

 У чому ж різниця між озелененням саду та ландшафтним дизайном, у чому відмінність озеленення від благоустрою ділянки? Ці та багато інших аспектів в озелененні та інше.

  Озеленення саду, що це?

  озеленення саду київ ірпінь буча вишгород петрівціЧим відрізняється озеленення саду від ландшафтного дизайну? ПростотоюЛандшафтний дизайн - це поєднання стилів та напрямків, прагнення до гармонії та краси, глибше поняття, на відміну від нього, озеленення, виглядає і навіть звучить простіше. "Хочу озеленити!" - так кажуть, дивлячись на голу ділянку чи ділянку тільки з газоном. Адже виглядає така ділянка порожньо і сумно: ні квітів, ні кущів, ні дерев. І тоді з'являється бажання в озелененні саду, хочеться додати яскраві фарби, строкаті кущі або квітучі дерева.

  Озеленення саду полягає швидше в бажанні висадити на території більше рослин, заповнити порожнечі, прикрасити сад. Так, терміном "озеленення саду" користуються також коли мають на увазі і ландшафтний дизайн, але означає лише озеленення - висадку рослин. Продуманість закутків, відпочинкових зон, а також об'ємно-просторовий аналіз ландшафту, озеленення саду не включає. Часто, озеленення саду навіть не керується вибором певного стилю, можливе лише поділ на групові монопосадки або поодинокі. Натомість, озеленення створюється за принципами естетичного загального виду рослин у групі і, можливо, якщо озеленювач знайомий із правилами компанування рослин, з принципами алелопатії. Алелопатія – властивість деяких рослин виділяти певні хімічні речовини, які заважають іншим. Простіше кажучи, правила, що із чим можна садити, а що ні. Так, наприклад, усім відомо, що деякі рослини виділяють сильні дубильні речовини (дуб, горіх), і ці речовини вкрай негативно позначаються на рослинах, що близько ростуть, навіть пригнічують їх. Також, можна згадати, що хвойні рослини здатні підкислювати ґрунт, так, що опала хвоя сосни, перегниваючи, тим самим підкислює ґрунт навколо себе. І з огляду на це, можна або висадити під нею таких представників, які люблять кислий ґрунт, або вчасно збирати хвою, не допускаючи опадання та перегнивання.

Необхідне озеленення?

  озелененння саду київ ірпінь вишгород буча Звісно! Адже, озеленення - це роботи, спрямовані на екологічне поліпшення навколишнього світу, роботи, пов'язані з посадкою рослин, створенням естетично красивих груп або масивів. Фахівець озеленювач знає правила посадки рослин: як правильно копати, який ґрунт необхідно, як закопувати рослини правильно, не забуває, що необхідно підв'язувати та удобрювати щойно посаджені саджанці, знає навіщо потрібні стимулятори росту коренів та антистресові речовини та як ними користуватися. Тому, озеленення має бути!

  З одного боку, озеленення простіше, ніж поняття ландшафтний дизайн, але з іншого, озеленення - важлива його частина, тому необхідно компонувати і озеленення і дизайн. Лише керуючись порадами досвідченого ландшафтного дизайнера можна з легкістю підійти до озеленювальних робіт, адже дизайнер, сам по собі, вже озеленення, а ось, озеленення не завжди має таке просторове мислення, як ландшафтник. Щодо відмінності від благоустрою саду, поговоримо у наступній статті про Благоустрій.

  Дізнатися вартість на ландшафтний дизайн чи озеленення саду можливо в кінці розділу Проект ландшафтного дизайну

 Скористайтеся послугами нашого ландшафтного дизайнера та замовте озеленення саду у Києві та області вже сьогодні! Телефонуйте +380979424238, діють знижки на озеленення!

 

 Читайте також: 

Rating article
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
(1 rating, average 5.00 of 5)